Hadar Travel. We Care About You

Follow Us On - הסעות בלונדון        טלפון חינם מישראל - 1809370031 | טלפון באנגליה - 07971876490

טיפים לונדון

לונדון היא עיר ענקית בכל קנה מידה ולמעשה הגדולה ביותר במערב אירופה ולכן מומלץ לבוא מוכנים מהבית עם קצת ידע שלא יכול להזיק. הכללים שחלים על כל עיר ענקית ורצוי לא להסתובב לבד בשעות המאוחרות של הלילה, במיוחד באזורים שלא מוכרים לכם. הנהיגה כאן היא בצד שמאל של הכביש והנהג יושב בצדו השמאלי של הרכב כך שכשאתם חוצים כביש הסתכלו טוב לשני הצדדים וזיכרו שזה הפוך מהארץ. באופן כללי האנגלים הם די אדיבים ומנומסים וכאן תור זה תור אז בבקשה לא להידחף.

הגעה

הטיסה מישראל ללונדון נמשכת כחמש שעות, וחברות תעופה שונות שבינהן בריטיש איירווייס ואל על עושות את המסלול הזה מספר פעמים ביום. בלונדון וסביבתה ארבעה נמלי תעופה עיקריים שהגדול והמרכזי בהם הוא הית'רו ומלבדו יש את גטוויק סטנסטד ולוטון. השעון באנגליה הוא בהפרש של שעתיים אחורה מאשר בישראל. לא צריך ויזה מיוחדת כדי להיכנס לאנגליה בתור תיירים, אך אם אתם באים לצורכי עבודה הכרחי שיהיה לכם דרכון של האיחוד האירופי.

מזג אויר

החורף בלונדון הוא ממוזג עם משקעים והקיץ יותר נעים כשלצד ימים חמימים יש לפעמים גשם. בחורף לעתים יש גם שלג. תחבורה בירת הממלכה המאוחדת היא עיר מודרנית עם רשת תחבורה מהיעילות והמפורסמות בעולם. מלבד המוניות השחורות והאוטובוסים האדומים עם 2 הקומות ישנה גם הרכבת התחתית המפורסמת שמגיעה כמעט לכל מקום בעיר.

מטבע

לונדון שייכת לאיחוד האירופי וחלים עליה כל החוקים של האיחוד מבחינת מסחר, הגירה וכו' אבל בלונדון ובאנגליה בכלל משתמשים בליש"ט (פאונד) כמטבע הנפוץ ולא ביורו כמו בשאר האיחוד. שוויו של פאונד אחד הוא בערך כ6 ₪.

קהילה יהודית

בלונדון קהילה יהודית גדולה המונה כ200 אלף נפש ורובה הגדול מרוכז בחלקו הצפון מערבי של העיר בשכונות גולדרס גרין והנדון וקהילה חרדית גדולה הנמצאת בסטמפורד היל. כמו כן בלונדון ישנם ישראלים רבים, כ60 אלף על פי הערכות.

מספרים חשובים וכתובות

לחירום חייגו 999 או 112
השגרירות הישראלית 02079579500
הקונסוליה הישראלית 02079579515
מודיעין תחבורה ציבורית 02072221234
מודיעין 118 118
לשכת התיירות 020-7932-2000

הסעות בלונדון

לקוחות ממליצים


לפני שנתיים טסתי ללונדון ושמעתי על הדר נסיעות דרך המלצה של חבר ויצרתי איתם קשר עוד מהארץ. אני חייב להודות שלא ידעתי כלום על לונדון לפני ומהרגע שנחתתי יכולתי להירגע. מהרגע שיצאתי מאולם קבלת הפנים חיכה לי נהג נחמד ואדיב שממש ממש עזר לי, הסביר וכיוון אותי.

שאול

אני רוצה להמליץ על נהג בשם אוהד מהדר נסיעות. בחור נחמד וסימפטי שלקח אותי ואת ביתי הקטנה מלוטון ללונדון. מהרגע שראיתי אותו ידעתי שיש על מי לסמוך. מהעזרה בסחיבת המזוודות וד לפתח המלון שהזמנו הוא היה אדיב ונתן לנו מלא טיפים על לונדון שעזרו לנו בהמשך הטיול . הנסיעה עצמה הייתה מאד נעימה והרכב היה חדש וממוזג.

ממליצה בחום נעמה שוחט

למי שנוסע ללונדון אני רוצה להמליץ על חברה בשם הדר נסיעות. אני טסה ללונדון לפחות פעם בשנה וכבר 5 שנים אני תמיד יוצרת איתם קשר עוד מהארץ ואף פעם לא התאכזבתי.

רותי

הגעתי ללונדון ב2001 בפעם הראשונה ולא ידעתי בדיוק מי נגד מי ואיך מסתדרים בעיר הגדולה. הנהג מהדר נסיעות, נדמה לי ששמו עמרי עזר לי מהרגע הראשון ואפילו עזר לי למצוא עבודה. אני בחיים לא אשכח את זה

עודד קריית מוצקין

למי שנוחת בלונדון ומחפש הסעה אני בהחלט ממליץ להתקשר להדר נסיעות. הנהגים תושבי לונדון וותיקים מדברים אנגלית ועברית שוטפת ותמיד לוקחים אותי ואת משפחתי בואן הממוזג והנעים שלהם. היחס שלהם אדיב המחיר ממש נוח והנסיעה תמיד נעימה.

בוריס גבעתיים

אין כמו הדר נסיעות. אחלה שירות, אחלה נהג ואחלה מחיר. כשאני מגיע ללונדון אני תמיד יודע למי לפנות ואף פעם לא התאכזבתי.

אלי מבשרת

אני חיה בלונדון 10 שנים ואם אני צריכה להגיע לנמל התעופה או אם אני חוזרת מטיסה מהארץ אני תמיד נוסעת בהדר נסיעות. השרות הסעות שלהם יעיל, תמיד בא בזמן, היחס נעים והמחיר סביר בהחלט.

ענת לונדון